Kääbustups
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kääbustups

Just another Hogwarts RP forum.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Teretulemast!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» chat~
chat~ - Page 38 Emptyby Tristan Seavers Laup Aug 04, 2012 11:26 am

» Kris Choi
chat~ - Page 38 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 9:51 pm

» Pildiohvrid
chat~ - Page 38 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 8:06 pm

» What the fudge is a furball called?
chat~ - Page 38 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 11:46 pm

» Blue butterflies.
chat~ - Page 38 Emptyby Charles Winthrop Reede Juul 27, 2012 11:20 pm

» Ei tulnud laulust pealkirja
chat~ - Page 38 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 2:43 pm

» Sööööök, võrratu sööööök
chat~ - Page 38 Emptyby Tristan Seavers Nelj Juul 26, 2012 12:49 pm

» Lola Force
chat~ - Page 38 Emptyby Administraator Esm Juul 23, 2012 11:41 am

» Lola suhted
chat~ - Page 38 Emptyby Lola Force Esm Juul 23, 2012 9:58 am

» Joonistamas.
chat~ - Page 38 Emptyby Peter Daugherty Püh Juul 22, 2012 10:33 am

» somebody that i used to know
chat~ - Page 38 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 20, 2012 12:12 pm

» Mélodie Beauregard
chat~ - Page 38 Emptyby Mélodie Beauregard Nelj Juul 19, 2012 2:14 pm

Top posters
Tristan Seavers
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Peter Daugherty
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Charles Winthrop
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Elizabeth Dalton
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Lily Wilkins
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Enya Ghrian
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Annabel Abernathy
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Beryl Cadillac Langley
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Trevor A. Williams
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Leah Hempshire
chat~ - Page 38 I_vote_lcapchat~ - Page 38 I_voting_barchat~ - Page 38 I_vote_rcap 
Kuhu vaadata

 

 chat~

Go down 
+11
Alexandria L. O'Hara
Ally Benettle
Henry Dalton
Trevor A. Williams
Peter Daugherty
Annabel Abernathy
Tristan Seavers
Elizabeth Dalton
Administraator
Enya Ghrian
Charles Winthrop
15 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:00 am

36,7 on palavik? KUS SA ELAD, PETER? Very Happy Mu ema jaoks on väike palavik 37,5 ja see pole ka veel miski, mis sind elamast segaks. Very Happy

ja ma pean ka küsima, kui ma kuskile lähen... võinoh, päeval mitte, aga õhtu poole ja ma sain suure breakthrough selle aasta eurovisiooni ajal kui mind POISI juurde ööseks lubati... ma ise ka ei uskunud seda... ja see on siis kolmas inimene, kelle juures ma olen tohtinud ööseks olla. Very Happy

(rabarockide ja muude selliste asjade jaoks on minu puhul ilmselge lahendus see, et mu vanemad on lahutatud... väike "ma lähen tartusse" ja rohkem ta ei kontrolli, mis värk on, aga kuidagi peab lhtsalt piletiraha enne kokku ajama, mis on... poolvõimatu. thats why i have to ask her enda jaoks liiga tihti:D)


Viimati muutis seda Beryl Cadillac Langley (Esm Juul 02, 2012 11:02 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:00 am

Te olete mingid pätid ja kaabakad kõik. Very Happy
Ma võisin alati minna kuhu tahtsin ja kauaks tahtsin ja kellega tahtsin. No one cared. Peaasi, et ema teaks, kus ma olen, aga see ei eeldanud ka mingit kohutavat kontrolli ja ränka täpsust minu asukoha suhtes. No ja nüüd oleks lihtsalt naljakas, kui ma luba peaks küsima. Very Happy
Tagasi üles Go down
Elizabeth Dalton
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Elizabeth Dalton


Postituste arv : 473
Punktid : 701
Rep : 1
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:00 am

Annabel, neitsist emade värk. Mul sama.
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:03 am

mu ema on ka neitsi...
Tagasi üles Go down
Charles Winthrop
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Charles Winthrop


Postituste arv : 744
Punktid : 810
Rep : 11
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:03 am

... Mu emps on nagu kolmandast klassist alati öelnud mulle, et eks ma ise tean, kas ma jaksan kooli minna või ei. Tavaliselt tekkisid siuksed süümekad muidugi, isegi kui ma pmst oksendasin terve hommiku, et tahtsin ikka kooli minna xD yeah, I'm weird Very Happy Ja väljaskäimistega pole minu puhul kunagi probleeme olnud Laughing Mõlemal õel olid muidugi piirangud peal, aga see, kui mina öösel kell kolm lihtsalt ära kadusin mõneks tunniks? no problemo Laughing

aka. TEREHOMMIKUT, TEREHOMMIKUT, TEREHOMMI-HOMMI-KUMMIKUT!!
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:05 am

Mu ema jaoks pole 38 ka veel palavik. Very Happy Viimasel ajal ma isegi ei vaevu talle ütlema, et mul midagi viga on, sest tulemust sellel ei ole. Ja kui ütlen, siis on sõnad: "Ära istu nii palju arvutis." ja "Sa kujutad seda endale ette." Ma võin ise ka neid sõnu endale öelda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:07 am

Mina ise lähen ema käest alati küsima, kui ma kuhugi minna tahan, aga tema vaatab alati mind selle peale imelikult ja ütleb, et eks sa mine siis. Ehk tal on ka see, et üsnagi ükskõik, kuhu ja kellega ma lähen. Very Happy Peaasi, et enne järgmist päeva kodus oleksin.
Tagasi üles Go down
Annabel Abernathy
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Annabel Abernathy


Slytherini koolivanem
Postituste arv : 310
Punktid : 204
Rep : 8
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:08 am

Neitsist emad on jah.. omamoodi. Very Happy
Isegi kui ma papsi juurde lähen, siis ta pidevalt kontrollib mis ma teen ja kus ma olen. Very Happy
Ja ükskord ta reaalselt ei lubanud mul ühte siinset klassiõe TÜRILE kaasa võtta.. türile, papsi juurde.. lihtsalt niisama. Ja kui ma ütlesin talle, et kammooon, see on papsi place, kui tema lubab siis ei tohiks probleem olla. Siis ta oli veendunud, et mina ei tuleks ealeski millegi sellise peale ja et see klassiõde on saatanast ja pani mulle sellised mõtted pähe ja et kui tema tahab, siis tema võib korraldada, sest ta on mu ema ja blablabla.

Ja siis hiljuti millalgi, kasuisa tütar oli meil ja siis t e m a ema üritas meil midagi korraldada ja siis oli hull paanika ja emps: "MÕTLE MILLINE JULTUMUS. M I N A KÜLL MIDAGI EI KORRALDA KUI SINA PAPSI JUURES OLED."
Ja ma lihtsalt läksin enda tuppa ja ei öelnud midagi.
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:10 am

Mõni ime, et te kõik mingid nutcase'id olete siis. Very Happy


Viimati muutis seda Peter Daugherty (Esm Juul 02, 2012 11:10 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:10 am

Mu isa on neitsi. Ja tal on savi, mida ma teen. Ema on kalad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:11 am

Hahahha. Very Happy Lucky oled, Annabel. Very Happy

ja ma lähen kaemalt küsima, aga ta vaatab mind selle "ma ei lase sind, aga ma teen kolm minutit nägu, et sa pead mulle põhjuseid tooma, miks sa peaks tohtima minna". Ma pole tegelikult päris lõpuni veel arugi saanud, MIKS ta ei luba, sest ta tõesti m i t t e kunagi ei luba, mitte ükski kord, mitte kunagi. No kidding. Ainult siis käin väljas, kui ma talt ei küsi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:12 am

Mu emps on Sõnn.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Charles Winthrop
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Charles Winthrop


Postituste arv : 744
Punktid : 810
Rep : 11
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:13 am

Mina siin vaatan teie chatipostitusi ja jupp aega mõtlen, et kuidas kurat te kõik olemas olla saate, kuni ma taipasin, et te räägite tähemärkidest... Laughing
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:14 am

Ja minu ema on veevalaja ja mingis paraleelses universumis on ta raudselt Muri kaksik olnud või midagi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:17 am

mu isa on kaljukits

nüüd tuleb nende isiksustestide tegemise soov peale... horoskoobid n shit Very Happy
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:18 am

Minu kaksik? Ta on ka obsessed with gay guys? Very Happy
Tagasi üles Go down
Annabel Abernathy
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Annabel Abernathy


Slytherini koolivanem
Postituste arv : 310
Punktid : 204
Rep : 8
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:19 am

Viimasel ajal ta isegi lubab mind.. ja on nagu vähe mõistlikumaks muutunud. Very Happy
Aga kui me tülli läheme, siis me võime vist aastaid ka tülis olla, eriti kui me ei p e a kokku puutuma. Very Happy
Siis me lihtsalt ei räägi üksteisega ja oleme mõlemad ülikanged ja kumbki isegi ei kavatse vabandada või seda "esimest sammu" teha. Very Happy

VEEVALAJAST EMA!!!
Ma olen veendunud, et kui ma kunagi emaks peaks saama, siis mu laps ei julgeks kedagi külla kutsuda sest most likely on ta isa samuti mingisugune weirdo ja kui kaks weirdot kokku saavad, siis on olukord päris piinlik
Ja kui ma veel vanaemaks peaksin saama, siis ma oleks vist ainus vanaema, kes oma lapselapsi täis ei söödaks iga kord, sest ma ei oska süüa teha ja ma veaks neid penskarina ikka disneylandidesse ja asjadesse isegi kui nad on mingid hullud teenagerid ja see pole enam lahe ja sõidaksin ise kõigil atraktsioonidel samas kui nad mossitades pingil istuksid ja suhkruvatti nokiksid.
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:20 am

Ma kardan, et ma oleks samasugune ema/vanaema, nagu Annabel. XD
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:22 am

ma olen surnud, kui mul lapselapsed on. ei taha vanaks elada. allea-alleaa..
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:23 am

x3 @ Annabel ja Tristan Very Happy


Viimati muutis seda Enya Ghrian (Esm Juul 02, 2012 11:23 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:23 am

Ei, ta pole obsessed with gay guys, ta on teisiti sinu moodi. Taigen. Very Happy
Ja Annabel, you sound a lot like my mom. Very Happy
Mulle väga ei meeldi inimesi siia kutsuda, kui ta kodus on ja kui me koos avalikus kohas oleme, siis ma püüan alati teha nägu, et ma ei tunne teda. xD
Tagasi üles Go down
Charles Winthrop
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Charles Winthrop


Postituste arv : 744
Punktid : 810
Rep : 11
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:25 am

Ma teen küll enda lastele ja laste-lastele (või enda õelastele, kui ma ise lapsi ei saa) süüa tõenäoliselt kogu aeg Very Happy Ja koon neile sokke!! Very Happy Ja teen kõigile Weasley kampsuneid! Very Happy Ja mul on kogu aeg mingeid isetehtud küpsiseid laual Very Happy

Mul on ka vanemad veidrad. Aga siis, kui külalised on, siis nad teevad hästi normaalse näo pähe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:25 am

ma lihtsalt KEELDUN oma tartu tuttavaid tallinna kodusse sisse laskma... lihtsalt, never, see on keelatud ja kõik teavad seda. Ma istun nendega enne kiirtee ääres äärekivil ja ajan juttu kui lasen nad tuppa samal ajal kui keegi kodus on. Nope. Never. Not gonna happen. Very Happy
aga kui ma ema linnas näen, siis ma siiski... ikka ütlen tere talle Very Happy päris kohalolu vältima ka ei hakka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:26 am

Ma kujutan ette, et ma valmistaks oma lapsele vähemalt korra päevas piinlikkust... Very Happy
Tagasi üles Go down
Annabel Abernathy
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Annabel Abernathy


Slytherini koolivanem
Postituste arv : 310
Punktid : 204
Rep : 8
Age : 29

chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:26 am

Kusjuures, ma ka ei kujuta ette, et ma olen ükskord vana ja väeti.. Very Happy
Ma võin rääkida küll, et oleksin selline ja selline ema ja vanaema, aga ma seriously ei ole üldse kindel, kas ma üldse kunagi tahan nii vanaks saada..
Juba kolmekümnendad tunduvad kriipid..

Ja mu emps on obviously üks sellistest inimestest, kellele peaaegu keegi ei meeldi, aga kes teeb alati head nägu ja kui külalised viimaks ära lähevad siis ta on nagu "FINALLY, WE GOT RID OF THEM!!"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





chat~ - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 38 Empty

Tagasi üles Go down
 
chat~
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» chat~

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kääbustups :: Väljaspool mängu :: Jutukatel-
Hüppa: