Kääbustups
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kääbustups

Just another Hogwarts RP forum.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Teretulemast!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» chat~
chat~ - Page 39 Emptyby Tristan Seavers Laup Aug 04, 2012 11:26 am

» Kris Choi
chat~ - Page 39 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 9:51 pm

» Pildiohvrid
chat~ - Page 39 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 8:06 pm

» What the fudge is a furball called?
chat~ - Page 39 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 11:46 pm

» Blue butterflies.
chat~ - Page 39 Emptyby Charles Winthrop Reede Juul 27, 2012 11:20 pm

» Ei tulnud laulust pealkirja
chat~ - Page 39 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 2:43 pm

» Sööööök, võrratu sööööök
chat~ - Page 39 Emptyby Tristan Seavers Nelj Juul 26, 2012 12:49 pm

» Lola Force
chat~ - Page 39 Emptyby Administraator Esm Juul 23, 2012 11:41 am

» Lola suhted
chat~ - Page 39 Emptyby Lola Force Esm Juul 23, 2012 9:58 am

» Joonistamas.
chat~ - Page 39 Emptyby Peter Daugherty Püh Juul 22, 2012 10:33 am

» somebody that i used to know
chat~ - Page 39 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 20, 2012 12:12 pm

» Mélodie Beauregard
chat~ - Page 39 Emptyby Mélodie Beauregard Nelj Juul 19, 2012 2:14 pm

Top posters
Tristan Seavers
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Peter Daugherty
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Charles Winthrop
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Elizabeth Dalton
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Lily Wilkins
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Enya Ghrian
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Annabel Abernathy
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Beryl Cadillac Langley
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Trevor A. Williams
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Leah Hempshire
chat~ - Page 39 I_vote_lcapchat~ - Page 39 I_voting_barchat~ - Page 39 I_vote_rcap 
Kuhu vaadata

 

 chat~

Go down 
+11
Alexandria L. O'Hara
Ally Benettle
Henry Dalton
Trevor A. Williams
Peter Daugherty
Annabel Abernathy
Tristan Seavers
Elizabeth Dalton
Administraator
Enya Ghrian
Charles Winthrop
15 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Annabel Abernathy
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Annabel Abernathy


Slytherini koolivanem
Postituste arv : 310
Punktid : 204
Rep : 8
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:29 am

Ma valmistaks seda vist rohkem kui korra päevas.. Very Happy
Ma kujutan ette, et oleks hästi tavaline kui ma sunniksin kõiki oma pereliikmeid sõõlamistesti kuskil tegema ja siis ükspäev sajaksin koju, olles ostnud kõigile sobivates värvides rüüd ja teataksin, et "sel aastal oleme me halloweeniks sigatüüka õpilased ja lähme kõik perega koos "komm või pomm" jooksule" või väidan lihtsalt, et oleks äärmiselt tore täna oma rüüdes õhtust sööma minna, rääkides ise pidevalt, et "küll see mugumaailm on ikka veider".
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:30 am

Mina olen pigem see, kes kogu aeg arvab, et mina teistele ei meeldi ja siis ma olen lõpuks vait kui olen endal sada korda margi täis teinud... jah.. Very Happy

See oleks ka hea variant jaa xD
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:30 am

peaks teemasid tegema...

ja mu õde uulab taylor swifti ja see paneb mind alati mõtlema, kuidas me kunagi oma lastele räägime, et "see teie aja muusika on ikka veider, kui MINA noor olin, siis ma kohtusin su isaga kui 'im sexy and i know it' käis... aga see teie muusika, no ei, noorus on hukas..."
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:32 am

Annabel Abernathy kirjutas:
Ma valmistaks seda vist rohkem kui korra päevas.. Very Happy
Ma kujutan ette, et oleks hästi tavaline kui ma sunniksin kõiki oma pereliikmeid sõõlamistesti kuskil tegema ja siis ükspäev sajaksin koju, olles ostnud kõigile sobivates värvides rüüd ja teataksin, et "sel aastal oleme me halloweeniks sigatüüka õpilased ja lähme kõik perega koos "komm või pomm" jooksule" või väidan lihtsalt, et oleks äärmiselt tore täna oma rüüdes õhtust sööma minna, rääkides ise pidevalt, et "küll see mugumaailm on ikka veider".
Said reppi mult, majakaaslane. Very Happy ja mis sa siis teed, kui su son-in-law gryffindoriks osutub? Very Happy
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:33 am

Ei tegelt mu ema on väga normaane. Very Happy
*on õnnelik, et tal selline ema on, nagu ta on*
Kuigi, sigatüüka rüüd oleks vägev omada. Very Happy Ma pidin ise õmblema omale selle... Oh well.

Aaga mu ema ütles mulle paar aastat tagasi sedasi, et kui tema oleks sama vana kui mina, siis ta värviks oma juuksed roheliseks või lillaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:35 am

Ma tahaks laimirohelisi või erksiniseid juukseid. Või tulipunaseid.
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:36 am

ma arvan, et mulle ei sobiks teist värvi juuksed... siuke babyface olen, et ma näeks lihtsalt meeletult v e i d e r välja mingite siniste juustega. Very Happy
aga need kelllele sobib, neil näeb väga vinge välja... meil koolis ikka paar rohelist-ja-sinist on. ja ilmselgelt sobib mu playby'le ka juuste värvimine, kaunis inimene nagu ta on. Very Happy


Viimati muutis seda Beryl Cadillac Langley (Esm Juul 02, 2012 11:37 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:36 am

Beryl Cadillac Langley kirjutas:
peaks teemasid tegema...

ja mu õde uulab taylor swifti ja see paneb mind alati mõtlema, kuidas me kunagi oma lastele räägime, et "see teie aja muusika on ikka veider, kui MINA noor olin, siis ma kohtusin su isaga kui 'im sexy and i know it' käis... aga see teie muusika, no ei, noorus on hukas..."

Täna just tuli raadiost Gotye - Somebody that I used to know, ja ma mõtlesin, et kunagi ma räägin kui vägevad lood ikka minu ajal olid ja siis mu lapsed ja/või lapselapsed(mida on mitmes mõttes nii utoopiline mõelda) vaatavad mind imelikult ja kuulavad oma veidrat muusikat edasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Annabel Abernathy
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Annabel Abernathy


Slytherini koolivanem
Postituste arv : 310
Punktid : 204
Rep : 8
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:37 am

Mu ema aitas mul juukseid siniseks värvida, aga kuna mu juuksed on tumepruunid, siis see sinine ei jäänud kohe üldse peale. Very Happy

Ja kui mu son-in-law dork oleks, siis ma hüppaks nurga tagant avada kedavra'ga välja ja ta oleks nagu "O_O hehehehe.. I think I gotta go," ja pärast laseks tütrele "your mom is mental!"
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:39 am

Prsh. Mõtle, kui su oma laps dork oleks. Very Happy
Then again mu naine on dork ja ma saan peksa kui ma siin õelaks lähen, so jeah... Dorgid on ka inimesed siiski. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:40 am

ma sattusin juutuubis täna selle loo peale, sest neil tuli mingi teine singel välja, nii ammu polnud kuulnud... hea lugu. Very Happy

ma arvan, et ma lihtsalt.. mai tea... no näiteks Robbie Williams... ta on enamvähem meie vanemate vanune, eks? ja me kuulame teda, kes rohkem, kes vähem, aga me teame, et ta eksisteerib... WHAT IF minu tütar (või poeg, who knows) hakkab kuulama neljakümne aastast bieberit? ja siis ma üritaks talle seletada, et ta oli omalajal... no... misiganes ta hetkel on, eks, ja mu tütar oleks nagu, whatever, minu jaoks eksisteerib ta praegu ja mulle meeldib ta "sheäs madonna" lugu, eksole...

most awkward moment ever

EHK SIIS mida ma öelda tahtsin, oli et mu vanematel on nii kahtlane praegu vaadata kuidas ma kuulan mõningaid selliseid artiste, kes nende ajal alustasid. ja ma siiralt loodan, et MINU lapsed seda ei tee Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Annabel Abernathy
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Annabel Abernathy


Slytherini koolivanem
Postituste arv : 310
Punktid : 204
Rep : 8
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:41 am

Kas ma olen ainuke, kes selle pottermore'i house cupi pärast ka reaalselt excited on ja saab olema V Ä G A pettunud kui suur saal viiendal roheline pole? Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:42 am

nope, me lihtsalt ei mõtle sellele, sest see TULEB roheline, TULEB, tuleb, tuleb, tuleb... ära aja lolli juttu siin, et äkki ei tule. Very Happy

ja, Peter, gryffindorlased ei ole inimesed. punkt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:42 am

Kuradi patareid. -.-
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:43 am

nüüd oleks õige aeg meenutada, et ma alustasin foorumites gryffindorlasena... ja mu nimi oli Jessica.

how unimaginative is that
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:44 am

Ma millegi pärast olen üsna kindel, et Gryffindor võidab. Miks muidu kõik punktid kinni kaeti ja värki. Kui see asi raamatute järgi läheb, siis Gryffindor võidab. Very Happy
Aga ma olen veider vandenõuteoorik ka. (Ma vist ikka peaks Raven olema xD) Very Happy
Ja ma olen huff, mul pole mõtet rabeleda nagunii. Very Happy
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:45 am

Slythid juhtisid enne ka ju, raudselt me võidame. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:45 am

raamatute järgi võitis slytherin kuus aastat järjest enne harry välja hüppamist... nii et... raamatute järgi võidame MEIE Very Happy
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:45 am

Beryl Cadillac Langley kirjutas:

ja, Peter, gryffindorlased ei ole inimesed. punkt. Very Happy

See on sinust väga ignorantne ja rumal öelda! Loomulikult on nad inimesed! Ja mul on õigus vahtu minna MU TEINE POOL ON GRYFFINDORLANE!!!!!
Vot. Very Happy
Aaa see caps oli kogemata, sorry. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:46 am

käps oli muidugi kogemata Very Happy ma tean seda Very Happy Very Happy
(ma ei tea, miks ma naeran selle sõnakasutuse peale... Very Happy)
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:47 am

Beryl Cadillac Langley kirjutas:
raamatute järgi võitis slytherin kuus aastat järjest enne harry välja hüppamist... nii et... raamatute järgi võidame MEIE Very Happy

Jaa, aga vaata Pottermore'i tegevus toimub ajal, mil Harry just 1. klassi läks. Very Happy So, su argument on invaliid!
Tagasi üles Go down
Peter Daugherty
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Peter Daugherty


Postituste arv : 1048
Punktid : 1372
Rep : 12
Age : 33

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:48 am

Beryl Cadillac Langley kirjutas:
käps oli muidugi kogemata Very Happy ma tean seda Very Happy Very Happy
(ma ei tea, miks ma naeran selle sõnakasutuse peale... Very Happy)

Oleks imelik, kui sa e i naeraks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:48 am

Ma võib-olla tõenäoliselt ei saa suvel enda tädi juurde, sest mu selg fukken valutab ja ma ei lähe sellises olekus puid laduma. Okei siis...
Tagasi üles Go down
Charles Winthrop
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Charles Winthrop


Postituste arv : 744
Punktid : 810
Rep : 11
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:49 am

Dorgid on ägedad Very Happy *is a gryffindor at heart* Aaaaga nojah Very Happy ikka peab enda maja poolt olema. GO SLYTHERIN! Laughing Nii palju, kui mina olen pottermore'is olnud, kasvavad Slytherini punktid kõige kiiremini. Very Happy
Tagasi üles Go down
Beryl Cadillac Langley
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Beryl Cadillac Langley


Postituste arv : 188
Punktid : 106
Rep : 2
Age : 28

chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 EmptyEsm Juul 02, 2012 11:49 am

Peter Daugherty kirjutas:
Beryl Cadillac Langley kirjutas:
raamatute järgi võitis slytherin kuus aastat järjest enne harry välja hüppamist... nii et... raamatute järgi võidame MEIE Very Happy

Jaa, aga vaata Pottermore'i tegevus toimub ajal, mil Harry just 1. klassi läks. Very Happy So, su argument on invaliid!
chat~ - Page 39 No-meme
Tagasi üles Go down
Sponsored content





chat~ - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: chat~   chat~ - Page 39 Empty

Tagasi üles Go down
 
chat~
Tagasi üles 
Lehekülg 39, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» chat~

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kääbustups :: Väljaspool mängu :: Jutukatel-
Hüppa: