Kääbustups
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kääbustups

Just another Hogwarts RP forum.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Teretulemast!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» chat~
Vaikus - Page 2 Emptyby Tristan Seavers Laup Aug 04, 2012 11:26 am

» Kris Choi
Vaikus - Page 2 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 9:51 pm

» Pildiohvrid
Vaikus - Page 2 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 8:06 pm

» What the fudge is a furball called?
Vaikus - Page 2 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 11:46 pm

» Blue butterflies.
Vaikus - Page 2 Emptyby Charles Winthrop Reede Juul 27, 2012 11:20 pm

» Ei tulnud laulust pealkirja
Vaikus - Page 2 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 2:43 pm

» Sööööök, võrratu sööööök
Vaikus - Page 2 Emptyby Tristan Seavers Nelj Juul 26, 2012 12:49 pm

» Lola Force
Vaikus - Page 2 Emptyby Administraator Esm Juul 23, 2012 11:41 am

» Lola suhted
Vaikus - Page 2 Emptyby Lola Force Esm Juul 23, 2012 9:58 am

» Joonistamas.
Vaikus - Page 2 Emptyby Peter Daugherty Püh Juul 22, 2012 10:33 am

» somebody that i used to know
Vaikus - Page 2 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 20, 2012 12:12 pm

» Mélodie Beauregard
Vaikus - Page 2 Emptyby Mélodie Beauregard Nelj Juul 19, 2012 2:14 pm

Top posters
Tristan Seavers
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Peter Daugherty
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Charles Winthrop
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Dalton
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Lily Wilkins
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Enya Ghrian
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Annabel Abernathy
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Beryl Cadillac Langley
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Trevor A. Williams
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Leah Hempshire
Vaikus - Page 2 I_vote_lcapVaikus - Page 2 I_voting_barVaikus - Page 2 I_vote_rcap 
Kuhu vaadata

 

 Vaikus

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

Vaikus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikus   Vaikus - Page 2 EmptyReede Juun 29, 2012 12:26 am

Tristan kirtsutas natukene nina, kui poisi nägu nende isa omaks muutus, kuid ta ju teadis, et tegu on Aaroni, mitte tema isaga. "Mu iseloom ei ole sellest muutunud, keda ma eelistan, ma olen ikka seesama Tristan... lihtsalt nüüd sa tead mu orientatsiooni." Tristan ohkas vaikselt ning suunas pilgu jälle alla, muie kuti sõnade peale huulile ilmumas. "Ma ausalt ei ole nii haige, et ma enda venda ahistama hakkaks." Tristan suunas oma lõbustatud, kuid samas kergelt nukra pilgu tagasi Aaronile.
Tagasi üles Go down
Aaron Seavers
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Aaron Seavers


Postituste arv : 33
Punktid : 507
Rep : 0
Age : 30

Vaikus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikus   Vaikus - Page 2 EmptyReede Juun 29, 2012 12:30 am

"Parem oleks, ma tõesti ei tahaks sind lüüa," ütles Aaron ning muuseas ta tõepoolest ei tahtnud. "Kes su H O M O - S Õ B E R, siis on. Tean talle sünnipäevaks seeliku või küünelaki viia," ütles noormees irooniliselt. Ta tõepoolest oli aina õelamaks muutumas. Kas tegu oli liialt paljude kokkujuhtumiste tagajärjega või ta tõepoolest hakkas sarnanema enda vanematele?
Noormees ju ei tahtnud musti jõude, kuid viimasel ajal ta ei ole suutnud enam vastu panna. Aaron ei teadnud ise ka kuidas ta homme ärkab ning kas tal on ikka veel sarnased prioriteedid seni domineerinutele.
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

Vaikus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikus   Vaikus - Page 2 EmptyReede Juun 29, 2012 12:34 am

Tristan kortsutas õrnalt kulmu. "Aaron, sa ei pea õel olema selle pärast," ütles ta rahulikult. Tristan oligi peres vist täiesti ainus, kes suutis oma vanemate nõudmistele vastu seista. Küllap selle pärast, et ta sai ka mõjutusi Peterilt ning see tähendas, et ta oli võimeline mõtlema palju parematele asjadele, dinosaurustele, kui tema vanemad tahtsid, et ta neid hoopis tapaks. Põhimõtteliselt. "Ja tema nimi on Peter." Sigatüükas oli palju ühenimelisi erinevates majades, seega vaevalt ta päris ära tunneb, kes neist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaikus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikus   Vaikus - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Vaikus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kääbustups :: Sigatüügas :: Below Ground Floor :: Slytherini vangikoopad-
Hüppa: