Kääbustups
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kääbustups

Just another Hogwarts RP forum.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Teretulemast!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» chat~
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Tristan Seavers Laup Aug 04, 2012 11:26 am

» Kris Choi
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 9:51 pm

» Pildiohvrid
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 8:06 pm

» What the fudge is a furball called?
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 11:46 pm

» Blue butterflies.
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Charles Winthrop Reede Juul 27, 2012 11:20 pm

» Ei tulnud laulust pealkirja
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 2:43 pm

» Sööööök, võrratu sööööök
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Tristan Seavers Nelj Juul 26, 2012 12:49 pm

» Lola Force
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Administraator Esm Juul 23, 2012 11:41 am

» Lola suhted
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Lola Force Esm Juul 23, 2012 9:58 am

» Joonistamas.
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Peter Daugherty Püh Juul 22, 2012 10:33 am

» somebody that i used to know
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 20, 2012 12:12 pm

» Mélodie Beauregard
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Emptyby Mélodie Beauregard Nelj Juul 19, 2012 2:14 pm

Top posters
Tristan Seavers
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Peter Daugherty
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Charles Winthrop
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Elizabeth Dalton
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Lily Wilkins
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Enya Ghrian
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Annabel Abernathy
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Beryl Cadillac Langley
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Trevor A. Williams
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Leah Hempshire
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_lcapKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_voting_barKuhu ma nüüd ennast joonud olen? I_vote_rcap 
Kuhu vaadata

 

 Kuhu ma nüüd ennast joonud olen?

Go down 
AutorTeade
Alexandria L. O'Hara
Õpilane || 17-aastane || VI klass
Alexandria L. O'Hara


Postituste arv : 104
Punktid : 491
Rep : -4
Age : 29

Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Kuhu ma nüüd ennast joonud olen?   Kuhu ma nüüd ennast joonud olen? EmptyReede Juun 29, 2012 11:01 am

Tegelikult ei olnud asi sugugi nii hull. Alexandria ei olnud purjus. Ta oli kõigest paar klaasi haldjaveini Kolmes Luuas koos enda sõpradega ära joonud, kuid pärast seda, kui too vetsust ära oli tulnud, oli ta avastanud, et tema majakaaslased olid teda hüljanud ning Liz'il ei olnud ausalt öeldes aimugi, kuhu teised olid kadunud. Neidis ei kavatsenud aga Kolme Luuda jääda. Ta võttis enda mantli ning asetas selle enda õlgadele ning surunud käed sügavale enda taskutesse, väristas neidis õrnalt enda õlgu. Õhtu oli tegelikult päris jahe, tuuline jällegi. Polnud ka midagi imestada.

Tütarlaps vaatas üle enda tumepruunide läikivate juuste ringi, kuid inimesi Siganurme külas enam liikvel ei olnud. See mõte pani tüdrukut küsima kellaaega. Eemal kostis mingi naerupahvak. Ilmselt keegi siiski oli praegusel ajal väljas ning hääle järgi võis aru saada, et tegu on purjus noortekambaga. Olgu, sealt hoiab Alexandria igaks juhuks eemale.

Ta seadis enda sammud aga hoopis teise suunda. Sigatüügas jäi tema selja taha. Ning enne, kui gryffindorlane arugi sai, oli ta sisse astunud Seapea räämas kõrtsi. Tütarlaps kergitas õrnalt enda kulmu, kuid hingaks viimaks sügavalt sisse. Ta ei olnud kunagi selles kohas käinud, kuid ta oli Seapeast igasugu kahtlaseid jutte kuulnud, üks hullem, kui teine. Siiski ei olnud majas peale kõrtsmiku kedagi. Vaikselt endamisi köhatades, suundus neidis letini ning tellinud endale ühe Võiõlle, suundus ta kõrtsmiku kahtlaselt jõllitades kõrtsi kõige kaugemasse nurka, kus asus kamin, milles olev tuli ruumi veelgi õudsemaks muutis.

Alexandria võttis taaskord seljast enda mantli ning asetas selle tooli seljatoele, võttes seejärel istet. Ta pea käis haldjaveinist siiski veidi ringi, kuid sellegi poolest avas ta enda Võiõllepudeli ning jäädes Seapea veidrat kõrtsmiku enda kindla pilguga piidlema, rüüpas ta mõned sõõmud enda pudelist.



ot. Teema vaba!
Tagasi üles Go down
 
Kuhu ma nüüd ennast joonud olen?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kääbustups :: Väljaspool Sigatüügast :: Siganurme :: Seapea-
Hüppa: