Kääbustups
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kääbustups

Just another Hogwarts RP forum.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Teretulemast!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» chat~
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Tristan Seavers Laup Aug 04, 2012 11:26 am

» Kris Choi
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 9:51 pm

» Pildiohvrid
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Kris Choi Reede Aug 03, 2012 8:06 pm

» What the fudge is a furball called?
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 11:46 pm

» Blue butterflies.
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Charles Winthrop Reede Juul 27, 2012 11:20 pm

» Ei tulnud laulust pealkirja
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 27, 2012 2:43 pm

» Sööööök, võrratu sööööök
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Tristan Seavers Nelj Juul 26, 2012 12:49 pm

» Lola Force
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Administraator Esm Juul 23, 2012 11:41 am

» Lola suhted
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Lola Force Esm Juul 23, 2012 9:58 am

» Joonistamas.
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Peter Daugherty Püh Juul 22, 2012 10:33 am

» somebody that i used to know
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Tristan Seavers Reede Juul 20, 2012 12:12 pm

» Mélodie Beauregard
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Emptyby Mélodie Beauregard Nelj Juul 19, 2012 2:14 pm

Top posters
Tristan Seavers
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Peter Daugherty
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Charles Winthrop
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Elizabeth Dalton
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Lily Wilkins
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Enya Ghrian
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Annabel Abernathy
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Beryl Cadillac Langley
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Trevor A. Williams
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Leah Hempshire
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_lcapSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_voting_barSest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 I_vote_rcap 
Kuhu vaadata

 

 Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyPüh Juun 24, 2012 2:47 pm

Mis tal tema vastu on, midagi pole tema vastu! Hoopis teistpidi olid asjalood. "Ma lihtsalt ei taha teda kiusata, olgu? Jäta see teema, dorklastega on palju parem jamada." Tristan vaatas jälle Peteri poole, isegi lootes, et noormees nüüd trepile läheb ning edasi suundub sinna, kuhu iganes ta alguses ka minna ei tahtnud. Ta lihtsalt ei tahtnud, et Enya Peteriga jamaks. Ja tema ise, mis mõttes ta enda kutti kiusama hakkab? Ta oli ikka kaitsev nooruki suhtes.
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 1:13 pm

Ja ikka ei andnud Tristan talle vastust. Või tähendab - andis küll, kuid mitte sellist, mida Enya oodanud oleks. Midagi sellist, mis põhjendaks ta kenasti ära ning kuna see esimene selle sama teema eest ärapuiklemine ei olnud, tekitas asi veidi kahtlusi. "Olgu peale," sõnas ta lõpuks, kergelt ohates, "lähme edasi. Kuid ma luban sulle, et ma ei kavatsegi seda teemat niisama sinnapaika jätta." Asi polnud selles, et ta lihtsalt kiusu oleks tahtnud ajada või midagi - kindlasti mitte. Lihtsalt, ta ei olnud varem noorukit niiviisi käitumas näinud ja see tegi ta ääretult uudishimulikuks.
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 1:18 pm

"Edu sulle," vastas Tristan külma rahuga, muie huulil. Ta liikus nüüd edasi, kui oli veel ühe pilgu sinnapoole saatnud, kust nad tulid, ning astus siis edasi, et otsida hoopis mingeid teisi inimesi. Vähemalt ei juhtu Peteriga midagi enam, see oligi kõige tähtsam, mille pärast Tristan ka muretses.
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 2:00 pm

"Aitäh," sõnas Enya ning isegi muigas korra. Ausaltöeldes ei osanud ta enam väga niiöelda jahtija pilguga ümberringi vaadata, et näha, kes kõlbaks kiusamiseks ja kes mitte. Tema jaoks olid kõik kiusatavad. Aga las ta laseb Tristanil endal valida - pärast satub jälle nooruki mingisuguse.. hmm.. Kes too talle üldsegi oli? Äkki oli tegemist tema sõbraga? Kas ta kartis seda Enyale välja öelda? See oleks kaheldav.
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 2:10 pm

Tristan saatis ühe oma lõbusatest naeratustest Enya poole. Ilma igasuguse jaheduseta. Seda nähti tema näol harva. Ja põhiliselt vaid Peter. Aga eks erand kinnitab reeglit. "Võtame nemad?" pakkus Tristan ühel aknalaual istuvaid gryffindori pisikesi poisse märgates. Mwhaha.
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 4:18 pm

Kui Tristan kedagi märkas, vaatas Enya hetkeks tema poole, et näha, kelle poole tema silmad suunatud olid, ning vaatas seejärel isegi sinna. Kaks väikest gryffindorlast. Wheeee. "Olgu peale," lausus ta, kui siis uesti korra pilgu klassivennale viis. Seekord lasi ta temal alustada - pärast tuleb järjekordne meeleolumuutus ja ta saab piki päid ja jalgu.
Tagasi üles Go down
Tristan Seavers
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Tristan Seavers


Postituste arv : 1897
Punktid : 2809
Rep : 12
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 4:24 pm

Tristan sasis kergelt oma juukseid silme eest ära ning tatsus siis poiste poole. "Oh, nii kohusetundlikud, teete kodutöid ja puha.." Tristan oli oma võlukepi välja võtnud ning hõljutas nüüd poiste paberid õhku, mille peale nemad protestima hakkasid.
Tagasi üles Go down
Enya Ghrian
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Enya Ghrian


Postituste arv : 414
Punktid : 1317
Rep : 4
Age : 29

Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 EmptyTeis Juun 26, 2012 6:03 pm

Enya jalutas aeglaselt Tristani selja taga, jõudes poisteni alles siis, kui klassivend need õhku tõstis. "Tõsiselt? Ainuke asi, mida te enda kaitsmiseks teete, on lihtne kraaksumine?" pöördus ta gryffindorlaste poole, mille peale viimased vait jäid, ise kergelt pead vangutades. "Niiviisi ei kasva teist mitte kui midagi välja. Äkki tuleks teile juba tulevikuks mõne töö harjutused ette näidata? Näiteks.. koristamise?" Ta viis pilgu Tristanile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!   Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha! - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Sest ma olen alati siia teemat tahtnud teha!
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kuhu ma nüüd ennast joonud olen?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kääbustups :: Sigatüügas :: Below Ground Floor :: Slytherini vangikoopad-
Hüppa: